Kalendarz zajęć

WEJŚCIE JEDNORAZOWE ZAKUPIONE ONLINE - 19,90 ZŁ. 

 

Wyczyść filtry »
« Maj »
« 21 do 27-05-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:00
60 min 2 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 2 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 2 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 2 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

   
07:00
60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 2 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 2 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

   
 
55 min 9 wolnych

INDOOR CYCLING

Justyna Kleczaj

SALA CYCLING

 
55 min 10 wolnych

INDOOR CYCLING

Justyna Kleczaj

SALA CYCLING

 
08:00
60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 2 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

09:00
60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 2 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 2 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

45 min 7 wolnych

AQUA AEROBIK

Ada Siekierska

BASEN

45 min 3 wolnych

AQUA AEROBIK

Magda Kowalczyk/Natalia Mukha

BASEN

45 min -3 wolnych

AQUA AEROBIK

Paulina Będkowska

BASEN

   
45 min 5 wolnych

ENERGY JUMP

Iza Kruszewska

SALA MAŁA

 
60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

 
45 min 7 wolnych

ENERGY JUMP

Anna Białecka

SALA MAŁA

   
09:15
45 min 4 wolnych

POWER AQUA

Kasia Wdowicz

BASEN

ZASTĘPSTWO

55 min 19 wolnych

TBC

Karolina Lejkam

SALA DUŻA

55 min 20 wolnych

ZDR. KRĘGOSŁUP/STRETCH

Karolina Lejkam

SALA DUŻA

55 min 20 wolnych

ZGRABNE UDA I POŚLADKI

Paulina Będkowska

SALA DUŻA

     
09:30  
45 min 3 wolnych

AQUA AEROBIK

Agata Ostulska

BASEN

 
45 min 4 wolnych

AQUA AEROBIK

Agata Ostulska

BASEN

 
30 min 17 wolnych

EXPRESS SEXY PUPA

Grzegorz Dlugosz

SALA DUŻA

55 min 17 wolnych

ZUMBA

Piotr Litwiniuk

SALA DUŻA

10:00
60 min 2 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 1 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 1 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 1 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

45 min 7 wolnych

POWER AQUA

Ada Siekierska

BASEN

45 min 6 wolnych

AQUA AEROBIK

Magda Kowalczyk/Natalia Mukha

BASEN

60 min 0 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

       
60 min 0 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 2 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

55 min 11 wolnych

INDOOR CYCLING

Justyna Kleczaj

SALA CYCLING

 
55 min 3 wolnych

INDOOR CYCLING

Justyna Kleczaj

SALA CYCLING

 
55 min 11 wolnych

TBC

Grzegorz Dlugosz

SALA DUŻA

10:15
55 min 19 wolnych

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Kasia Wdowicz

SALA DUŻA

ZASTĘPSTWO

55 min 20 wolnych

STRETCHING

Karolina Lejkam

SALA DUŻA

45 min 6 wolnych

POWER AQUA

Paulina Będkowska

BASEN

ZASTĘPSTWO

55 min 22 wolnych

MENTAL SHAPE

Nina Kiryłowicz

SALA DUŻA

55 min 20 wolnych

TBC

Marta Drężek

SALA DUŻA

 
45 min -4 wolnych

AQUA AEROBIK

Paulina Będkowska

BASEN

   
55 min 16 wolnych

TBC/PŁASKI BRZUCH

Karolina Lejkam

SALA DUŻA

     
10:30  
45 min 8 wolnych

POWER AQUA

Agata Ostulska

BASEN

 
45 min 8 wolnych

AQUA AEROBIK

Paulina Będkowska

BASEN

 
45 min 7 wolnych

ENERGY JUMP

Marlena Szuster

SALA MAŁA

55 min 17 wolnych

TBC/BRZUCH

Sylwia Sylwestrzak

SALA DUŻA

     
45 min 9 wolnych

ENERGY JUMP

Kasia Czarnecka

SALA MAŁA

11:00
60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 2 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 2 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 0 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

         
55 min 11 wolnych

BALANCE PILATES

Grzegorz Dlugosz

SALA DUŻA

 
11:15
55 min 17 wolnych

JOGA

Anna Nadratowska

SALA DUŻA

55 min 19 wolnych

PILATES

Karolina Lejkam

SALA DUŻA

55 min 18 wolnych

STRETCHING&RELAX

Milena Maliszewska

SALA DUŻA

ZASTĘPSTWO

55 min 19 wolnych

JOGA

Anna Nadratowska

SALA DUŻA

55 min 15 wolnych

PILATES/STRETCHING

Marta Drężek

SALA DUŻA

   
11:30          
45 min 6 wolnych

ENERGY JUMP

Marlena Szuster

SALA MAŁA

55 min 19 wolnych

PILATES

Sylwia Sylwestrzak

SALA DUŻA

 
45 min 11 wolnych

ENERGY JUMP

Kasia Czarnecka

SALA MAŁA

12:00
60 min 2 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 2 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 2 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 2 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 1 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

         
55 min 15 wolnych

STRETCHING&RELAX

Grzegorz Dlugosz

SALA DUŻA

 
12:30            
55 min 25 wolnych

STRECH/ZDR. KRĘGOSŁUP

Sylwia Sylwestrzak

SALA DUŻA

13:00
60 min 2 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 1 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

14:00
60 min 2 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

15:00
60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 2 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

16:00
60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 1 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 2 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

16:30
55 min 21 wolnych

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Mateusz Wójcik

SALA DUŻA

55 min 17 wolnych

TBC

Karolina Lejkam

SALA DUŻA

55 min 19 wolnych

TOTAL BODY WORKOUT

Justyna Skórka

SALA DUŻA

ZASTĘPSTWO

55 min 10 wolnych

ZUMBA

Konrad Szafraniec

SALA DUŻA

55 min 20 wolnych

TANIEC BRZUCHA/ SMUKŁA TALIA

Sylwia Krzysztoszek

SALA DUŻA

 
55 min 23 wolnych

ZGRABNE UDA I POŚLADKI

Ania Borowska

SALA DUŻA

16:45
45 min 7 wolnych

AQUA AEROBIK

Magda Kowalczyk

BASEN

45 min 13 wolnych

AQUA AEROBIK

Katarzyna Borzyszkowska

BASEN

ZASTĘPSTWO

   
55 min 4 wolnych

JOGA

Anna Nadratowska

SALA MAŁA

   
17:00
60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

45 min 6 wolnych

AQUA AEROBIK

Agata Ostulska

BASEN

60 min 0 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 2 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

   
60 min 1 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

       
17:30
55 min 13 wolnych

BIKINI SHAPE

Mateusz Wójcik

SALA DUŻA

55 min 12 wolnych

INTERWAŁ/PŁASKI BRZUCH

Karolina Lejkam

SALA DUŻA

55 min 10 wolnych

ZGRABNE UDA I POŚLADKI

Justyna Skórka

SALA DUŻA

ZASTĘPSTWO

55 min 11 wolnych

PŁASKI BRZUCH/ STRETCH

Ada Siekierska

SALA DUŻA

55 min 16 wolnych

TURBO SPALANIE/PŁ. BRZUCH

Dorota Raczyńska

SALA DUŻA

 
55 min 25 wolnych

PŁASKI BRZUCH/ STRETCH

Ania Borowska

SALA DUŻA

17:45
45 min 1 wolnych

AQUA AEROBIK

Magda Kowalczyk

BASEN

45 min 5 wolnych

AQUA AEROBIK

Katarzyna Borzyszkowska

BASEN

ZASTĘPSTWO

45 min 6 wolnych

ENERGY JUMP

Marlena Szuster

SALA MAŁA

 
45 min 1 wolnych

AQUA AEROBIK

Paulina Będkowska

BASEN

   
18:00
60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 0 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

45 min 0 wolnych

AQUA AEROBIK

Agata Ostulska

BASEN

60 min 0 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 2 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 2 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

 
45 min 1 wolnych

ENERGY JUMP

Klaudia Kijewska

SALA MAŁA

60 min 0 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

45 min 5 wolnych

ENERGY JUMP

Kasia Czarnecka

SALA MAŁA

     
18:15      
45 min 4 wolnych

AQUA AEROBIK

Katarzyna Borzyszkowska

BASEN

     
18:30
55 min 12 wolnych

POWER BRZUCH

Milena Maliszewska

SALA DUŻA

ZASTĘPSTWO

55 min 8 wolnych

ZUMBA

Piotr Litwiniuk

SALA DUŻA

55 min 11 wolnych

PŁASKI BRZUCH

Nina Kiryłowicz

SALA DUŻA

ZASTĘPSTWO

55 min 16 wolnych

ZGRABNE UDA I POŚLADKI

Ada Siekierska

SALA DUŻA

55 min 8 wolnych

INDOOR CYCLING

Justyna Kleczaj

SALA CYCLING

   
       
55 min 8 wolnych

PILATES/ZDR. KRĘGOSŁUP

Dorota Raczyńska

SALA DUŻA

18:45
45 min 2 wolnych

ENERGY JUMP

Magda Ziętek

SALA MAŁA

 
45 min 6 wolnych

ENERGY JUMP

Marlena Szuster

SALA MAŁA

       
19:00
60 min 2 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

45 min 8 wolnych

AQUA AEROBIK

Katarzyna Borzyszkowska

BASEN

ZASTĘPSTWO

60 min 2 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 1 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 1 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 1 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

55 min 6 wolnych

INDOOR CYCLING

Justyna Kleczaj

SALA CYCLING

60 min 0 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

55 min 9 wolnych

INDOOR CYCLING

Justyna Kleczaj

SALA CYCLING

45 min 8 wolnych

ENERGY JUMP

Kasia Czarnecka

SALA MAŁA

ZASTĘPSTWO

     
 
55 min 11 wolnych

INDOOR CYCLING

Kamila Mankiewicz

SALA CYCLING

   
45 min 8 wolnych

ENERGY JUMP

Klaudia Kijewska

SALA MAŁA

19:15    
45 min 10 wolnych

AQUA ZUMBA

Kasia Sobczyńska

BASEN

45 min 10 wolnych

AQUA AEROBIK

Katarzyna Borzyszkowska

BASEN

     
19:30
55 min 14 wolnych

TABATA/TBC

Milena Maliszewska

SALA DUŻA

ZASTĘPSTWO

55 min 11 wolnych

FIT SYLWETKA

Dominika Czarnecka

SALA DUŻA

55 min 17 wolnych

PILATES

Nina Kiryłowicz

SALA DUŻA

ZASTĘPSTWO

55 min 17 wolnych

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Mateusz Wójcik

SALA DUŻA

55 min 17 wolnych

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

Nina Kiryłowicz

SALA DUŻA

   
19:45
45 min 1 wolnych

ENERGY JUMP

Magda Ziętek

SALA MAŁA

           
20:00
60 min 0 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 0 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 1 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 2 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 1 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

55 min 9 wolnych

INDOOR CYCLING

Justyna Kleczaj

SALA CYCLING

45 min 8 wolnych

ENERGY JUMP

Marlena Szuster

SALA MAŁA

55 min 7 wolnych

INDOOR CYCLING

Justyna Kleczaj

SALA CYCLING

       
20:30
30 min 15 wolnych

EXPRESS SEXY PUPA

Milena Maliszewska

SALA DUŻA

ZASTĘPSTWO

55 min 11 wolnych

PŁASKI BRZUCH/ZDROWY KRĘGOSŁUP

Dominika Czarnecka

SALA DUŻA

55 min 18 wolnych

STRETCHING

Nina Kiryłowicz

SALA DUŻA

ZASTĘPSTWO

55 min 15 wolnych

FIT SYLWETKA

Mateusz Wójcik

SALA DUŻA

55 min 20 wolnych

PŁASKI BRZUCH/ STRETCH

Nina Kiryłowicz

SALA DUŻA

   
21:00
60 min 0 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 2 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 2 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 2 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

   
55 min 10 wolnych

PILATES

Milena Maliszewska

SALA DUŻA

ZASTĘPSTWO

       
21:30  
30 min 21 wolnych

EXPRESS STRETCH

Dominika Czarnecka

SALA DUŻA

 
55 min 21 wolnych

STRETCHING & MOBILITY

Mateusz Wójcik

SALA DUŻA

     
22:00
60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 2 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

   
23:00
60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

60 min 3 wolnych

ROLLEN

ROLLEN

   
← →

OSOBY KTÓRE 3 KROTNIE NIE BĘDĄ OBECNE NA ZAJĘCIACH ORAZ NIE ODWOŁAJĄ REZERWACJI,  NIE BĘDĄ MIAŁY MOŻLIWOŚCI DOKONYWANIA ZAPISÓW.ODWOŁANIE REZERWACJI JEST MOŻLIWE DO 2 GODZIN PRZED ROZPOCZCIEM ZAJĘĆ . ABY ODWOŁAĆ UCZESTNICTWO PONIŻEJ DWÓCH GODZIN PROSIMY O KONTAKT Z RECEPCJĄ KLUBU POD NUMEREM TELEFONU +48 22 241 45 18.

X Korzystamy z plików cookies. Sprawdź cel, warunki przechowywania lub dostępu do nich w Polityce Plików Cookies.